O mnie

O mnie

Cieszę się, że jesteś na mojej stronie. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś wartościowego dla siebie – może pomysł na sesję fotograficzną albo przynajmniej inspirację na nową podróż.

Co mogę powiedzieć o sobie? Mam dwie pasje – fotografię i podróże, najlepiej na rowerze. Wychodzę z założenia, że każde zdjęcie powinno opowiadać historię, uchwycić atmosferę chwili i wzbudzać emocje. I właśnie takiego podejścia możesz spodziewać się podczas naszych wspólnych sesji.

Od ponad 16 lat jestem pasjonatem fotografii cyfrowej, którą poznałem w 2002 roku pracując w Wirtualnej Polsce, gdzie zajmowałem się m.in. testowaniem i recenzowaniem pierwszych aparatów cyfrowych na polskim rynku. Posiadam też ponad 10 lat doświadczenia w fotografii ludzi i krajobrazów.

Pracuję w plenerze, u klientów oraz moim studio fotograficznym, tworząc zdjęcia podczas sesji ślubnych i weselnych, chrztów i innych spotkań okolicznościowych. Aktualnie korzystam z dwóch systemów fotograficznych – pełnoklatkowego Sony A7III (główny sprzęt) i systemu Micro4/3 (sprzęt dodatkowy).

Co fotografuję? Portrety, krajobrazy, koncerty i inne imprezy okolicznościowe. Pewnie dlatego na Instagramie łamię ogólnie przyjętą zasadę, która mówi, by na IG wrzucać zdjęcia o takiej samej tematyce i stylistyce. Dzięki temu, że mam różnorodne i wieloletnie doświadczenie, możesz liczyć, że w dniu Twojego święta, stworzę dla Ciebie nie tylko klasyczne zdjęcia, których oczekuje każdy klient. Uchwycę też momenty, których nie zauważy większość innych fotografów.

Od paru lat najwięcej zdjęć tworzę w trakcie sesji portretowych dla klientów, kolejnych podróży oraz spotkań ze innymi fotografami w ramach grupy IgersGdańsk.

Jakie są moje marzenia? Trafić kiedyś na okładkę National Geographic 😉 A serio, to dawać szczęście i być szczęśliwym, realizować swoje pasje, by kiedyś nie żałować, że czegoś nie zrobiłem.

Chcesz, abym uwiecznił Twoje chwile szczęścia? Jeżeli tak, to przedzwoń do mnie lub napisz.